menu

Velkoplošný tisk

Menší i velké bannery, desky a plátna, plachty, velkoformátové fotografie či reprodukce uměleckých děl.

  Barevná stálost

  Tisk bílou barvou

  UV odolnost

Citylight

 

Hledáte opravdu účinnou a atraktivní reklamu? Zvolte citylight. Reklama září 24 hodin denně ve vitrínách MHD nebo u obchodních center. Tiskneme na CLV papír s vysokou odolností a propustností světla. 

citylight


Bannery

 

Nejčastější produkt velkoplošného tisku jsou bannery. Tiskneme na omyvatelnou plachtu, která se dá snadno přenést i variabilně umísťovat. Další předností je možnost umístění v interiéru i exteriéru.

bannery


Samolepky

 

Umístěte reklamu kamkoli potřebujete. Velkoformátový polep pro výlohy, okna, desky a jiné velkoformátové plochy.  Polepy dodáme precizně vyřezané a připravené pro aplikaci.

Rádi vám pomůžeme i s měřením správného rozměru a rozložení. 

samolepky


Potisk desek

 

Reklamní desky pro poutací cedule nebo štíty obchodu? Vše produkujeme v kvalitních barvách, které sluneční paprsky jen tak nevyšisují. Není problém tisknout prostý text, ani libovolné fotografie. 

potisk desek


Billboard

 

Potkáváme je každý den a poutají spolehlivě naši pozornost. Billboardy na ulicích a silnicích nás doprovází, ať už jedeme kamkoli.  Vytiskneme vám několik možných formátů. Ve všech případech použijeme kvalitní a trvanlivé barvy.  

Pravidlo pro billboardy? Čím větší, tím silnější reklamní účinek. 

billboard


Roll-up

 

Roll-up má obvykle reprezentovat na veřejnosti, veletrzích apod. Právě proto je potřeba, aby byl opravdu perfektní. Jedná se o mobilní a snadno sestavitelné systémy pro okamžitou prezentaci firmy nebo produktů. 

roll-up

Máte dotaz, zájem o reklamu? Napište nám.

Co jsme již vytiskli