menu

Potisk reklamních předmětů

Pomůžeme vám rozdávat dárky, které neskončí na dně šuplíku. Nabízíme i laserování na kov (USB flash disky, otvíráky, klíčenky). Gravírovat umíme i na kožené výrobky a některé plasty.

  Barevná stálost

  Tisk bílou barvou

  UV odolnost

Reklamní propisky s barevným potiskem

 

Jen málo reklamních předmětů se může chlubit každodenním použitím. Propisky patří mezi ty šťastné.  Barevný potisk na reklamní propisky se obvykle realizuje tzv. tampónovým tiskem, kde připlácíte nemalé částky za přípravu a za každou další barvu.

Jinak je tomu při UV tisku –  neúčtujeme žádnou přípravu a nabízíme mnoho barev. Navíc je výroba finančně výhodná již od desítek kusů.

Vaši zákazníci na Vás nezapomenou, to si pište!

propiskyplastové propisky


Reklamní propisky s laserovým gravírováním

 

Kovové propisky představují něco víc než běžné propisky. Podvědomě k nim přistupujeme, jako k něčemu cennému.

Pokud chcete v zákazníkovi či obchodním partnerovi vzbudit podobně vznešené pocity, neváhejte investovat do „kovovky“.

Celkový dojem umocňuje laserové gravírování, které se nikdy nesmaže a svou precizností láká technické typy k podrobnějšímu zkoumání. Náš laser dokáže navíc tónovat kresbu.
Co takhle dvoubarevné logo vypálené do kovu?

 

propisky


Golfové míčky

 

Je ten míček opravdu Váš? Označte si ho. Nechte si své míčky potisknout libovolným motivem. Zvládneme je potisknout čímkoli do průměru 2 cm – logem, vtipnou hláškou, fotografií, grafikou.
Pomůžeme vám se zpracováním originálního nápadu. Pro čistě reklamní účely je možné na druhou stranu míčku umístit kontakt, QR kód apod.

Používáme barvy citlivé na UV záření, které schnou během několika milisekund. Metoda UV tisku vyniká stálobarevností, odolností proti vodě, oděru a slunečnímu záření. Navíc lze UV tiskem potisknout i speciální materiály jako například kůže, dřevo, kov, texturovaný materiál apod.

 

 

golfové míčky


Otvíráky

 

Dárkový předmět jako malovaný. Přeci jen jej obdarovaný obvykle použije při otevírání lahodných moků. Připne ho snadno třeba na klíče, nebo jím doplní piknikovou výbavu. 

 

Vybírat můžete mezi kovovými, plastovými, s kroužkem na klíče a dalšími typy.  

otvírák


Puzzle na přání

 

Puzzle nikdy nevyjdou z módy a potěší většinu z nás. Jedná se o velmi oblíbený dárkový předmět. Nejčastěji tehdy, když si můžeme složit nám blízký obraz či fotografii. 

Až nebudete příště vědět, jakým originálním a zároveň osobním dárkem potěšit své přátele či příbuzné, zkuste puzzle.

puzzle

Máte dotaz, zájem o reklamu? Napište nám.

Co jsme již vytiskli